Jak Skutecznie Wyleczyć Człowieka z Raka

Z Himalaya-Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Istnieją sposoby terapii uwalniającej od złośliwych nowotworów, ale terapie muszą być prowadzone w formie psychosomatycznej, bo rak potrzebuje najpierw uleczenia psychiki, a w następstwie tego ciała. Terapeuta musi znać i zrozumieć żelazne prawa powstawania raka, a podstawą jest fakt, że każda postać, każdy rodzaj raka rozpoczyna się od ciężkich psychicznych przeżyć, a poważne, dramatycznie ostre, izolujące (deprywujące), szokowo-konfliktowe przeżycia uderzające zarówno w psychikę jak i fizyczny organizm człowieka stoi za każdym jednym nowotworem. Uleczenie duszy a także mózgu, przez który działa ludzka dusza (psyche) i odpowiednich organów poprzez odpowiednie partie mózgu jest sprawą zasadniczej wagi stąd psychoterapia rozwiązywania i uwalniania dawnych konfliktów, napięć, szoków i urazów jest podstawą terapii zarówno onkologicznej jak i antynowotworowej profilaktyki. Żelazną zasadą jest fakt, że psychiczny konflikt, szok czy uraza, głęboki żal powoduje powstanie czegoś w rodzaju ogniska czy skupiska w pewnej partii mózgu, a w następstwie raka w konkretnym organie ciała! Spięcia powstające w mózgu w czasie szoków można współcześnie rejestrować z pomocą aparatury badawczej takiej jak coraz bardziej udoskonalona tomografia, a przecież nawet krótkie spięcia, krótkie i ostre konflikty, urazy czy żale mogą spowodować rakogenną reakcję mózgu i odpowiednich dla niego części organów. Dokładna i gruntowna psychoanaliza i psychoterapia, uwolnienie stłumionych emocji i przeżyć zwiększa wyleczalność raka generalnie do ponad 90 procent, co ogranicza umieralność na tę ciężką, bo psychosomatyczną chorobę, której nie można leczyć z pominięciem terapii psychicznej w skuteczny sposób.


Kwiatuszek.png


Ogólnie rzecz ujmując, beznadziejność, rozpacz, brak perspektyw powodują stan chronicznego stresu, który uniemożliwia pozbycie się raka, a także wielu innych chorób. Typowe sytuacje powodujące nowotwory to biologiczne konflikty związane z utratą, pozbawieniem ukochanej osoby (śmierć, rozstanie), z utratą pracy, cennych przedmiotów, terytorium (wpływów). Nadmierne zobowiązania finansowe (represje fiskalne, pożyczki) lub jakieś inne zobowiązania, których się ludzie podejmują, ale nie mogą im sprostać, także powodują raka, a grupą zagrożoną są nawet dzieci, od których rodzice zbyt wiele wymagają i nakładają nierealne zobowiązania. Proces powstawania raka można powstrzymać poprzez rozładowanie konfliktującego szoku, traumy, napięcia będącego źródłem powstawania danego raka. Biologiczne rodzaje stresu jak alergia na mleko czy tłuszcze, strach przed śmiercią, frustracja seksualna, konflikt z partnerem, strach i odraza na tle seksualnym, spadek poczucia własnej wartości w drastyczny sposób, strach przed głodem czy zagłodzeniem, to wszystko typowe podłoża różnych rodzajów raka! Konfliktujące szoki, trauma nowotworowa, często powoduje długotrwały stres pojawiający się jako objaw zimnych rąk i stóp, utraty apetytu i wagi, bezsenności, życia w konflikcie, co można uznać za symptomy wczesnego ostrzegania, które sygnalizują możliwości powstania raka i należy w takich wypadkach zadbać o gruntowną Psychoterapię, która uwzględnia głęboką introspekcję, rozładowanie napięcia, odreagowanie, relaksację, a także oczyszczającą medytację w oparciu o głębokie procesy wewnętrzne.


Kwiatuszek.png


Choroby okołonowotworowe, związane z ogniskami rakogennych napięć i konfliktów to większość wydarzeń mózgowych jak udary, wylewy do mózgu, cysty i guzy, a także stany chronicznego osłabienia, przemęczenia, wyczerpania psychicznego i warto się pozbyć wszelkiej ku nim przyczynowej podatności. Zjawiska epileptoidalne także mogą być związane z przeżywaniem wewnątrz treści, które mogą być przyczyną powstania choroby nowotworowej. Długotrwały stres doprowadza do określonych objawów i rozwoju raka lub innej choroby, o czym mówi otwarcie większość rzetelnych i uczciwych badaczy ludzkiego organizmu i psychiki. Sugestopedia, technika terapii znana już w starożytności, oparta na głębokim, dotleniającym oddychaniu, relaksacji całego ciała oraz podawanej serii silnych sugestii pozwalających odreagować i rozwiązać narosłą traumę szokowych, głębokich przejść jest idealną terapią psychiczną gwarantującą powodzenie wszelkiej onkologicznej terapii w najwyższym stopniu. Jeśli do rozwoju nowotworu nie dojdzie, to kryzys psychiczny, oprócz dolegliwości epileptoidalnych może wywołać dolegliwości takie jak atak serca, zator płuc, zapalenie wątroby, czy infekcję płuc i dróg oddechowych. Terapeuta musi sięgać wstecz, szczególnie badać okres do 3 lat od pierwszych oznak wystąpienia problemu nowotworowego czy z nim związanego, ale też musi wiedzieć, że przyczyny raka mogą być ukryte w stresie czy urazie sprzed bardzo wielu lat, a nawet z dzieciństwa człowieka. Terapeuta musi umieć przeanalizować emocjonalną historię życia człowieka, uwolnić go od napięć, zaleczyć urazy, aby proces fizycznego zdrowienia mógł zaistnieć w sposób trwały.


Kwiatuszek.png


Głównym zadaniem w każdym przypadku raka jest znalezienie wydarzenia będącego przyczyną szoku emocjonalnego i upewnienie się, że został on wyleczony lub jest w trakcie leczenia, co może także dawać różne objawy typowe dla stłumionych napięć i problemów! Siła wyobraźni może wiele pomóc w uzdrowieniu człowieka, o ile w miejsce dawnych ciężkich przeżyć i urazów wprowadzi neutralizujące bądź rozpuszczające dawny stres wyobrażenia. Pomocna jest głęboka akceptacja zaistniałego stanu, głębokie i duchowe zrozumienie, zdolność do miłości i wybaczania, które wypromieniowuje się na innych, a także odreagowanie i rozładowanie napięć oraz zapomnienie. Zdrowe wegetariańskie pożywienie, lekarstwa, oczyszczenie i higiena, aktywność ruchowa, woda źródlana to oczywiście wszystko czynniki pomagające w skutecznym wyleczeniu z raka, czynniki pomagające przetrwać całą gehennę zdrowienia, ze wszystkimi ubocznymi efektami uwalniania złogu nowotworowego. Wczesne i szybkie rozwiązywanie konfliktów, uwalnianie urazów, szoków i żalów, brak nowych konfliktów i stresów, zrelaksowane życie w zdrowy, jarski sposób generalnie uniemożliwia powstawanie chorób onkologicznych i podobnych poprzez wspólne rakogenne podłoże!


Kwiatuszek.png


Ogólna teza znana już w starożytności, że określone choroby, a szczególnie raki, wiążą się z możliwymi do zaobserwowania uszkodzeniami w określonych miejscach mózgu nie nastręcza żadnych wątpliwości dla współczesnych medycznych uczonych! Podobnie i związek takich zmian z rozmaitymi przeżyciami o charakterze psychicznym, z emocjonalnie głębokimi sytuacjami, jakie przeżywa człowiek w swoim życiu stąd ludzkie istoty winny szukać terapii psychosyntetycznych, gdyż tylko synteza terapii psychiki i terapii ciała daje najlepsze lecznicze rezultaty, acz pewien niewielki procent osób może nie być wyleczony przez żadną terapię, o czym też należy wiedzieć i pamiętać. Rak ukrywa za sobą jakieś głębokie urazy, długotrwały żal, pretensje, jakieś głębokie tajemnice lub zżerający od wewnątrz smutek, poczucie bezsensu albo głęboką nienawiść, często w formie zazdrości lub zawiści o ostrym przebiegu, acz starannie dla pozoru ukrywanej, co jest pewną formą obłudy. Terapia polegająca na nauce wyrażania wspomnianych, emocjonalnych negatywności, ich przepracowywania, uwalniania czy odreagowywania jest bardzo konieczną podstawą uwalniania się od choroby nowotworowej. Szczególnie niańczenie starych ran i szoków czy narastanie wyrzutów sumienia, poczucia winy sprzyja rakowym tworom w postaci guzów. Kilka prostych ciągle powtarzanych myśli, powtarzanych intensywnie, często i dużo, z dużą mocą autosugestii może uwolnić człowieka nie tylko od nowotworowej choroby, ale od możliwości zachorowania na jakąkolwiek postać raka! Sugestia posiada wielką moc zmiany ciała.


Kwiatuszek.png


Z miłością przebaczam i uwalniam przeszłość! Wybieram napełnienie mojego świata radością i miłością! Kocham i akceptuję siebie! Całkowicie uwalniam się od przeszłości, tutaj i teraz, na zawsze. Sam(a) tworzę teraz swój świat pełen radości, szczęścia i miłości! Odnajduję i spełniam teraz cel mojego życia! W moim życiu jest teraz wszystko w porządku! Odchodzę od przeszłości i z miłością zwracam moją uwagę na dzień dzisiejszy! Przebaczam sobie wszystko i całkowicie otwierając się ku lepszej przyszłości! Z radością witam każdą nową chwilę, z radością idę naprzód ku miłości wszystkich istot! Z miłością przyjmuję odpowiedzialność tylko za siebie i tworzę swój nowy lepszy świat pełen miłości i przebaczenia! Uwalniam się, uwalniam, uwalniam całkowicie od wszystkiego, co wytworzyło te sytuację i z miłością płynę naprzód! Kocham siebie i dlatego wybaczam wszystkim wszystko i całkowicie uwalniam przeszłość, uwalniam wszelkie przeszłe doświadczenia i staje się osobą całkowicie wolną!


Kwiatuszek.png


Ćwiczenia terapeutyczne oparte na kodowaniu takich prostych, ogólnych wzorcach myślenia potrafią rozbroić psychobiologiczną bombę zegarową, jaką są pozapisywane w mózgu wspomnienia onkogenne, chorobowe w najbardziej ogólnym sensie. Czerniak to często jakieś dawne poczucie bycia brudnym, nieczystym, grzesznym, a prostata jako miejsce wystąpienia raka wskazuje na brzydki konflikt o podłożu seksualnym. Rak trzustki to zwykle konflikt na tle dziedziczenia albo niepokój o członków rodziny lub zażarty gniew na członków rodziny. Jądra lub jajniki to przykry konflikt utraty osoby bliskiej, chociaż czasem bliskich i drogocennych rzeczy związanych z intymnymi wspomnieniami. Rak macicy to jak w prostacie konflikt seksualny czy ostra frustracja i pozbadnięcie przy raku szyjki macicy. Strach przed śmiercią, otarcie się o śmierć często odbija się jako rak płuc, choć może to być strach przed śmiercią innej, zwykle bliskiej osoby. Poczucie bezsilności lubi wyprodukować raka tarczycy, a rak gruczołów limfatycznych tworzy utrata wiary w siebie i swoją wartość w dotychczasowym środowisku. To tylko kilka prostych przykładów, aby was o ludzkie istoty, zmobilizować do medytacji i refleksji w zakresie przebaczania i uwalniania całej przeszłości, abyście nie stali się doświadczalnymi królikami czysto chemicznej i radiacyjnej onkologii, która może być ostatecznością, bo zdecydowanej większości raków i podobnie ciężkich chorób z otoczenia raka można uniknąć dzięki psychosyntezie, a to jest głęboka transpersonalna psychoterapia, właściwa jarska dieta, dużo ruchu i może parę witamin czy mikroelementów. Bądźcie aktywni o ludzie, bo lepiej przeciwdziałać i zapobiegać nowotworom, niźli leczyć dobrze rozwiniętego raka. Przebaczamy i uwalniamy przeszłość po prostu dla zachowania dobrego zdrowia. Powodzenia!

(Udana)

Mistrz Himalaya Swami

Linki zewnętrzne

PMH - Przekazy Mistrza Himalaja znajdują się na portalu Lajów