Wkład użytkownika Caroli
Dla użytkownika Caroli dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
25 sie 2026
- 08:3908:39, 25 sie 2026 różn. hist. +58 Ganga Nie podano opisu zmian
- 08:3908:39, 25 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Ganga.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:1908:19, 25 sie 2026 różn. hist. +49 Durga Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:1808:18, 25 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Durga.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:1208:12, 25 sie 2026 różn. hist. −27 Dewi Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:1108:11, 25 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Imagesdewi.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:0208:02, 25 sie 2026 różn. hist. +106 Dewi Nie podano opisu zmian
- 07:5607:56, 25 sie 2026 różn. hist. +33 Dakini Nie podano opisu zmian ostatnia
- 07:5507:55, 25 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Dakini.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 07:1407:14, 25 sie 2026 różn. hist. +77 Buddhi Nie podano opisu zmian ostatnia
- 07:1407:14, 25 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Buddhidevi.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 06:5206:52, 25 sie 2026 różn. hist. +17 Bhuwaneśwari Nie podano opisu zmian ostatnia
- 06:5206:52, 25 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Bhuwaneśwari.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 06:5006:50, 25 sie 2026 różn. hist. 0 Bhuwaneśwari Nie podano opisu zmian
- 06:4906:49, 25 sie 2026 różn. hist. +66 Bhuwaneśwari Nie podano opisu zmian
- 06:4006:40, 25 sie 2026 różn. hist. +5 Bhudewi Nie podano opisu zmian ostatnia
- 06:4006:40, 25 sie 2026 różn. hist. +35 Bhudewi Nie podano opisu zmian
- 06:3906:39, 25 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Bhudewi.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 06:3006:30, 25 sie 2026 różn. hist. +40 Bagala Nie podano opisu zmian ostatnia
- 06:2606:26, 25 sie 2026 różn. hist. +28 Apsara Nie podano opisu zmian ostatnia
- 06:2506:25, 25 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Apsara.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 06:2006:20, 25 sie 2026 różn. hist. +18 Apsara Nie podano opisu zmian
- 06:0206:02, 25 sie 2026 różn. hist. +52 Indeks Bogów i Bogiń →Boginie Hinduizmu
- 05:5805:58, 25 sie 2026 różn. hist. −15 Waraha Nie podano opisu zmian ostatnia
- 05:5705:57, 25 sie 2026 różn. hist. +38 Waraha Nie podano opisu zmian
- 05:5705:57, 25 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Varaha.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 05:5005:50, 25 sie 2026 różn. hist. −657 Śiwa Nie podano opisu zmian ostatnia
24 sie 2026
- 23:1823:18, 24 sie 2026 różn. hist. +16 Sanatkumara Nie podano opisu zmian ostatnia
- 23:1823:18, 24 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Sanat-Kumara.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 23:1123:11, 24 sie 2026 różn. hist. −16 Sanatkumara Nie podano opisu zmian
- 23:0923:09, 24 sie 2026 różn. hist. +167 Sanatkumara Nie podano opisu zmian
- 22:5422:54, 24 sie 2026 różn. hist. +22 Trimurti Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:5222:52, 24 sie 2026 różn. hist. +80 Rama Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:5222:52, 24 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Rama.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:4622:46, 24 sie 2026 różn. hist. +59 Paraśurama Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:4522:45, 24 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Parasurama.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:3422:34, 24 sie 2026 różn. hist. +69 Maheśwara Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:3322:33, 24 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Maheśwara.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:1522:15, 24 sie 2026 różn. hist. −24 Mahadewa Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:1522:15, 24 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Mahadewa Siva.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:1122:11, 24 sie 2026 różn. hist. +90 Mahadewa Nie podano opisu zmian
- 22:0722:07, 24 sie 2026 różn. hist. +104 Narasinha Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:0722:07, 24 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Narasimha.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:5521:55, 24 sie 2026 różn. hist. +81 Narajana Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:5421:54, 24 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Narayana.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4521:45, 24 sie 2026 różn. hist. −31 Matsya Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4421:44, 24 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Matsya.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4121:41, 24 sie 2026 różn. hist. +155 Matsya Nie podano opisu zmian
- 21:2921:29, 24 sie 2026 różn. hist. +41 Manu Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:2821:28, 24 sie 2026 różn. hist. 0 N Plik:Manu.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia