Czy UFO to Zjawiska Metafizyczne?

Z Himalaya-Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Istnieje współcześnie wielkie zainteresowanie tak zwanymi Niezidentyfikowanymi Obiektami Latającymi, lepiej znanymi pod angielskim skrótem UFO, a wiele głosów badaczy zjawisk stwierdza z naciskiem, że metafizyczny, mistyczny charakter większości tych zjawisk nie ulega żadnej wątpliwości. Od wieków istnieją podania o odwiedzinach nieziemskich gości i zabieraniu ludzi w podróż do cudownych czy magicznych miast, gdzie w cudowny sposób wszystko kierowane jest myślą, staje się na rozkaz tylko pomyślany, a dawniej osoby przeżywające tego rodzaju historię zwaną dzisiaj wzięciem przez UFO, pisały po prostu Bajkę czy Baśń o tej historii, gdyż wydawała się całkowicie nieprawdopodobna i należała do dziedziny snu, wizji czy eksterioryzacji, czyli podróży poza ciałem.


Kwiatuszek.png


Dzisiaj wielu poważnych badaczy, naukowców pyta i zastanawia się dlaczego przypadki związane z wzięciem czy przeniesieniem do jakiegoś kosmicznego laboratorium, czy statku mają miejsce głównie w czasie snu i w nocy. A starożytni mistycy uczyli przecież nawet medytacyjnych technik i sposobów świadomego śnienia, aby móc odwiedzać we śnie dyskoidalne i kuliste „miasta w chmurach” czy „eteryczne pałace” i istoty półmaterialne o magicznych możliwościach, jakie równolegle z nami żyją na tej planecie zasiedlając zarówno jej wnętrze, powietrze jak i otaczającą Ziemię przestrzeń. Zjawisko eksterioryzacji, czyli zabrania człowieka w jego ciele subtelnym, półmaterialnym w sferę istnienia, która opisana jest w Baśniach, włącznie z fantazyjnymi, nieprawdopodobnymi stworzeniami, czy laboratoriami i statkami jest podstawą większości zjawisk określanych jako wzięcie przez UFO i warto pamiętać, że są to doświadczenia bardzo realistyczne, trudne do odróżnienia od zjawisk w ciele fizycznym, ale też i w naturalny, sposób ulegają zapomnieniu, zamazaniu w pamięci większości ludzi tak jak większość realistycznych nawet snów, jakie ludzie śnią. Sny, po których na ciele zostają fizyczne ślady nacięć, poparzeń i innych przejść, zdarzają się szczególnie osobom o religijnym i mistycznym, duchowym nastawieniu, a także otrzymują takie osoby różnorakie wskazówki, przekazy, rady czy misję do spełnienia w swoim, indywidualnym życiu. Badanie i analizowanie bardzo realistycznych „snów na jawie” w postaci podróży na inne planety opisuje zarówno tradycja żydowska, grecka, jak i wedyjska, która akurat jest bardzo w tej materii rozbudowana.


Kwiatuszek.png


Rzeczywistość wyższego wymiaru, subtelnego planu bytu, który przenika plan całkiem fizyczny, jest tak realna w wielu ludzkich przeżyciach i doświadczeniach, że osoby nie są w stanie odróżnić tego doświadczenia od zdarzeń na planie fizycznym, a jeśli nie pamiętają oddzielenia od fizycznego ciała, to mają realne wrażenia bycia „porwanym” czy „wziętym” w fizycznym ciele. Półmaterialny, energetyczny plan bytu jest jednak bardzo dobrze opisany przez badaczy wyższych rzeczywistości, włącznie ze zjawiskiem „tunelowego przemieszczania” pomiędzy planetami aż do fizycznie bardzo odległych miejsc i światów w Kosmosie. Kultura Orientu poleca nawet systemy ćwiczeń i praktyk, aby się tego nauczyć, a zawsze jest to powiązane z wielkimi metafizycznymi odkryciami i przeobrażeniami całej ludzkiej istoty. Jednakże zjawiska te dotyczą ludzkiego istnienia w formie bytu, w której każdy żyje dalej po zgubieniu ciała fizycznego, czyli po śmierci. Już starożytni opisywali, jak wygląda ten wyższy, subtelny świat i że istoty tam mieszkające potrafią zabierać czasem ludzi, aby ich czegoś nauczyć, zainspirować do zmiany życia lub zmiany biegu historii ludzkiej cywilizacji.


Kwiatuszek.png


Teozofowie przełomu XIX i XX wieku pisali wiele nauk o tym, iż od około 1948 roku e.ch. będzie miał miejsce fakt stopniowego przeobrażania i modyfikowania ludzkiej rasy w doskonalszą postać ludzką i że ten proces będzie trwać około 200 lat, a rozmaite złe siły i bardzo złe istoty będą też w tym przeszkadzać i próbować dokonywać szkodliwych manipulacji. Na subtelniejszym planie bytu istnieją bowiem całe światy zarówno złych, jak i dobrych istot o różnych formach i kształtach, a niektóre zmieniają swoją postać, aby nas nie przerażać i wprowadzać w obłęd i szok swoim rzeczywistym wyglądem. Najprostsze Baśnie mówią o złych smokach, czarownikach i czartach, które przybierają postacie naszych bliskich, przodków, aniołów, bogów, aby ludzi wprowadzić w błąd, wykorzystać, zmanipulować i zawsze musimy pamiętać, że metafizyczne „wzięcie” może być dokładnie porwaniem dla jakiegoś złego celu przez bandę złych i zdegenerowanych istot z zaświatów, czyli ze świata ukrytego za tym światem, który jest w eterycznej nadprzestrzeni zanurzony. Opisuje się w Wedach, przykładowo, co najmniej kilkadziesiąt różnych cywilizacji czy światów, które istnieją równolegle, przenikając naszą Ziemię w naszym rejonie Kosmosu, a to całkiem sporo możliwości i bardzo wiele różnych form bytu, w tym niektóre bardzo złośliwe wobec rodzaju ludzkiego.


Kwiatuszek.png


Typowy dla eksterioryzacji jest paraliż ciała przed wzięciem, a ludzka istota zostaje zabrana w ciele eterycznym, półmaterialnym, choć jego obecność już biofizycy mogą wykryć przyrządami. Pojawiają się też wibrujące dźwięki, gwizdy, bardzo dużo zjawisk świetlnych, a także latające pojazdy służące istotom z zaświatów do przemieszczania po kosmosie. Dobre istoty z wyższego, półmaterialnego planu próbują często człowieka czegoś nauczyć, przekazać jakoś przesłanie czy głębszy cel do realizacji, a wiele z tych istot pracuje nad utylizacją złych skutków zanieczyszczenia naturalnego środowiska naszej planety i w ogóle pomaga ludzkości w jej drodze duchowego rozwoju. Wielu Mistrzów Duchowych z prawdziwego zdarzenia zaprasza swoich przebudzonych Uczniów na wyższy plan bytu do „cudownych miast”, „świątyń” i „pałaców”, a także do podróży na „wyższe planety”, jak chociażby w okolice Syriusza, Wegi, Andromedy, Fomalhant, Aldebarana, Regulusa czy Antaresa, a także Plejad. O wpływie „duchów”, czyli istot z Plejad mówi nawet chrześcijańska Biblia, chociaż w bardzo metaforyczny, zakamuflowany sposób, aby tylko wtajemniczeni wiedzieli o czym naprawdę jest mowa. Rozróżnienie w tych doświadczeniach „wzięcia” przez UFO od kontaktów ze złymi istotami i ich wpływu czy presji od kontaktów z rzeczywiście Dobrymi Istotami, jest bardzo ważnym dla ludzi zagadnieniem i każdy duchowy Mistrz Planety Gaya uczy tego swoich podopiecznych, którzy pobierają naukę na Ścieżce do wyższego wymiaru bytu. Wrażenie przygotowywania ludzi do czegoś jest bardzo słuszne i wiele Dobrych Istot pragnie, aby ludzie podjęli się Misji Służby dla oczyszczenia planety, usunięcia broni masowej zagłady, likwidacji toksycznego przemysłu i szkodliwych technologii, likwidacji głodu na Ziemi, czy rozwinięcia rzeczywiście skutecznych, a ignorowanych metod leczenia.


Kwiatuszek.png


Istnieją też cywilizacje złe, które nienawidzą ludzkości za jej głupotę i najchętniej zniszczyłyby cały rodzaj ludzki raz na zawsze, i te także zasiewają na Ziemi wszelkie swoje ziarno, a szczególnie popierają wojnę, przemoc i zbrojenie, aby ludzie sami się zniszczyli. Musimy umieć rozróżniać w metafizycznych i innych podobnych doświadczeniach UFO. Metafizyczne doświadczenie UFO, bliskie spotkania i wzięcia, to większość z tego rodzaju przypadków, które mogą zostawiać wyraźne ślady energetyczne o materialnym charakterze, jednak istnieją też i rzeczywiście całkiem fizyczne odwiedziny gości z Kosmosu, którzy tak jak ludzkość żyją na tym materialnym planie bytu. Jednak są to rzadkie bardzo zjawiska. Zdecydowanie inwazja nam nie grozi, są to zwykle badawczo-poznawcze przedsięwzięcia i mają charakter ściśle naukowy, nie trzeba się ich obawiać. Panika z powodu doświadczeń UFO jest zupełnie nie na miejscu, a osoby z takimi przeżyciami powinny przyjść do Przewodnika Mistyki i Metafizyki, do Mistrza Duchowego, który pomoże je rozwinąć i pokaże, co dalej należy właściwie z nimi zrobić. Wszystkich wziętych zapraszamy zatem gorąco do naszego Kosmicznego Klubu Wtajemniczonych!

Mistrz Himalaya Swami

Linki zewnętrzne

PMH - Przekazy Mistrza Himalaja znajdują się na portalu Lajów