Śukra: Różnice pomiędzy wersjami

Z Himalaya-Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Utworzył nową stronę „'''Śukra''' w dewanagari शुक्र, jasny ) - hinduistyczny bóg czyli archanioł planety Wenus, jeden z Dziewięciu Porywaczy Nawagraha znany także jako Uśana...”)
 
 
Linia 1: Linia 1:
'''Śukra''' w dewanagari शुक्र, jasny ) - hinduistyczny bóg czyli archanioł planety Wenus, jeden z Dziewięciu Porywaczy Nawagraha znany także jako Uśanaś i Kawja (Kavya) "Pochodzący od Mędrca". Kapłan, nauczyciel i pogromca asurów (demonów) dający ludziom wiedzę o przyszłości, przeszłości i teraźniejszości.  
+
'''Śukra''' w dewanagari शुक्र, jasny ) - hinduistyczny bóg czyli archanioł planety Wenus, jeden z Dziewięciu Porywaczy Nawagraha znany także jako Uśanaś i Kawja (Kavya) "Pochodzący od Mędrca". Kapłan, nauczyciel i pogromca asurów (demonów) dający ludziom wiedzę o przyszłości, przeszłości i teraźniejszości. Od Kavya pochodzi termin Kavi (Kawi) oznaczający poetę, osobę tworzącą pod natchnieniem.  
  
 
Mantram neutralizujący niekorzystne wpływy Wenus w horoskopie
 
Mantram neutralizujący niekorzystne wpływy Wenus w horoskopie

Aktualna wersja na dzień 17:56, 13 mar 2009

Śukra w dewanagari शुक्र, jasny ) - hinduistyczny bóg czyli archanioł planety Wenus, jeden z Dziewięciu Porywaczy Nawagraha znany także jako Uśanaś i Kawja (Kavya) "Pochodzący od Mędrca". Kapłan, nauczyciel i pogromca asurów (demonów) dający ludziom wiedzę o przyszłości, przeszłości i teraźniejszości. Od Kavya pochodzi termin Kavi (Kawi) oznaczający poetę, osobę tworzącą pod natchnieniem.

Mantram neutralizujący niekorzystne wpływy Wenus w horoskopie

  • Om Śukrāya Namah (108x)

Praktyka robiona jest w czasie hory, godziny panowania planety Wenus, np. w piątek od wschodu słońca przez 1/12 dnia.